AgeLOC LumiSPA

   

Hladšia a jemnejšia pleť už po jednom použití

Predstavujte si ten najjednoduchší spôsob, ako si očistiť, odlíčiť a vymasírovať pleť v jednom kroku.  Dvojminútové dôkladné čistenie dômyselného premysleného produktu ageLOC LumiSpa spolu s aktivačným gélom zanechá vašu pleť čistú, sviežu, hebkú, hladkú, vďaka čomu získa mladistvý vzhľad a spomalí starnutie kože.

Čistenie pleti, masáž, podpora

Komplet obsahuje: Prístroj LUMI SPA, hlavicu, čistiaci gél ageLoc, nabíjačku

 PRÍSTROJ  LUMI SPA: je vybavený silikónovou hlavicou s technológiou dvojitého pohybu Two-Sense Motion, čím čistí pleť a súčasne stimuluje pohyb bunky pre vytváranie vlastného kolagénu. Tým dodáva pokožke pružnosť, elasticitu a spomaľuje proces starnutia. Prístroj vás sám automaticky prevedie cez celé dvojminútové ošetrenie. Všetko vidíte na hornej časti rukoväti prístroja, kde sa nachádza zapínacie tlačidlo a okolo neho navigačný svetelný časový ukazovateľ.

Nabíjanie: Svetielka na prednej strane rukoväte naznačujú stav batérie. Ak svieti iba oranžové svetielko v spodnej tretine rukoväte, naznačuje slabú batériu. Vtedy pripojíjte prístroj k nabíjačke, ktorá je súčasťou prístroja ageLOC® LumiSpa™. Nabíjajte prístroj najmenej 12 hodín. Nabitý prístroj po zapnutí má biele svetlo na rukoväti.

HLAVICE

Popis: Mäkké silikónové hlavice, obohatené čiastočkami striebra, s dvojsmerným pohybom. Hlavice jemne odstraňujú z pleti maz, nečistoty. Majú jednoduché čistenie, nezachytávajú sa tam čiastočky nečistôt.

Tri druhy hlavíc:

Pevná silikónová hlavica pre intenzívne čistenie (pre mastnú pleť alebo hrubšiu pokožku). Zabezpečuje ráznejšie čistenie s prípravkom ActivatingCleanserpre mastnú pleť.

Klasická hlavica pre dôsledné a jemné čistenie. Je vhodná pre všetky typy pleti a na použitie s ktorýmkoľvek z našich prípravkov Activating Cleanser.

Jemná zabezpečuje mäkšie, mimoriadne jemné, ale zároveň dôsledné čistenie. Je ideálna na použitie s prípravkom Activating Cleanser pre citlivú a problematickú pleť.

Údržba: Hlavice sa ľahko umývajú pod prúdom vody, ako štetinové hlavice, (ktoré sú bežné pri podobných prístrojoch), nepoškodzujú pokožku poškriabaním. Jednoducho sa dezinfikujú, nakoľko majú jemný povrch.

Princíp fungovania: Hlavica nasadená na prístroj sa po jeho zapnutí  a nanesení čistiaceho gélu, začne kĺzať po pleti a pomocou vlastnej oscilácie (jemného kmitania na pleti) odstraňuje nečistoty po make up, z prachu, smogu, produkcie mazu, odumretých čiastočiek kože, potenia, zlej životosprávy, (čím sa upcháva póry, vytvára čierne bodky a podobne)

Používanie: Ráno a večer 2 minúty

Navlhčite tvár teplou vodou a použite vami zvolený čistiaci prípravok LumiSpa na pokožku. Navlhčite silikónovú hlavicu a zapnite prístroj. Pomaly pohybujte po tvári smerom zo strany na stranu,  bez prílišného tlačenia na pokožku či drsných pohybov. Prístroj sa zastaví, aby vás upozornil, že ho používate nesprávne. Prístroj LumiSpa sa každých 30 sekúnd na chvíľu zastaví, aby vás upozornil, že je čas prejsť na ošetrovanie z jednej oblasti tváre na druhú. Po 2 minútach sa prístroj Lumi Spa automaticky vypne. Opláchnite si tvár vodou a jemne utrite dosucha. Naneste dodatočný prípravok starostlivosti o pleť.

Bonus naviac: Príjemný zážitok s LUMISPA™

ČISTIACE PRÍPRAVKY K LUMI SPA

Ponuka: pleťové čistiaci prípravky na všetky typy pleti,  Čistiaci prípravok pre normálnu až zmiešanú pleť, mastnú, suchú, citlivú, problematickú (kliknite sem) 

Bonus: Každý čistiaci prípravok obsahuje aj špeciálne zložky ageLOC, ktoré pôsobia proti viditeľným známkam starnutia priamo pri zdroji a s viditeľným účinkom pre mladšie  a zdravo vyzerajúcu pleť.

Ak chcete dopriať aj svojim očiam trochu  pozornosti, pridajte si nádstavec na oči LumiSpa Accent& IdealEyes (kliknite sem)

Pre viac informácii kliknite sem.

Written By
More from Baja

ageLOC® LumiSpa™ IdealEyes

Rozjasňujúci očný krém ageLOC® LumiSpa™ IdealEyes je vytvorený tak, aby bol ideálnym...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *