ČISTIACE PRÍPRAVKY K LUMI SPA

ČISTIACE PRÍPRAVKY K LUMI SPA PODĽA TYPU PLETI

ageLOC LumiSpa aktivačný čistiaci prípravok pre normálnu až zmiešanú pleť 

Aktivačný čistiaci prípravok ageLOC LumiSpa pre normálnu až zmiešanú pleť je vhodným riešením pre mnohých užívateľov. Tento čistiaci pleťový prípravok obsahuje zmes výťažkov z rias a rastlín, ktorá zanechá vašu pleť čistú a osvieženú. Okrem toho, že udržiava rovnováhu normálnej pleti formou ochrany jej prirodzenej hydratácie, prečisťuje tiež upchaté póry v mastných zónach u osôb so zmiešaným typom pleti.

ageLOC LumiSpa aktivačný čistiaci prípravok pre mastnú pleť

Aktivačný čistiaci prípravok ageLOC LumiSpa pre mastnú pleť je perfektnou voľbou pre tých, ktorí každodenne bojujú s príznakmi nadbytočnej mastnoty na svojej pleti. S obsahom zložiek ako je krídlatka japonská, zabraňuje tento čistiaci prípravok nahromadeniu mastnoty, čo vedie k upchávaniu pórov a vzniku uhrov. Antioxidanty ako výťažok z granátového jablka v kombinácii s našimi zložkami ageLOC, dodajú vašej pokožke žiarivý, čistý a osviežený vzhľad po každom používaní.

ageLOC LumiSpa aktivačný čistiaci prípravok pre suchú pleť

Aktivačný čistiaci prípravok ageLOC LumiSpa pre suchú pleť predstavuje čistiaci prípravok na tvár, ktorý pomáha ochraňovať prirodzenú hydratáciu vašej pleti bez spôsobenia nepríjemnej napätosti.

ageLOC LumiSpa aktivačný čistiaci prípravok pre citlivú pleť

ageLOC LumiSpa čistiaci prípravok pre citlivú pleť predstavuje jemný čistiaci systém pre dôkladné čistenie vašej pleti, zatiaľ čo má pod kontrolou vysúšanie, svrbenie a napätosť pokožky. Okrem jedinečných zložiek ageLOC, ktoré vám poskytujú riešenie 7 v 1 pre mladistvý vzhľad pleti, obsahuje tento jemný neparfumovaný čistiaci prípravok výťažky z ovsa a borovice čínskej, aby zjemňoval a upokojoval pokožku pre extra pocit komfortu.

ageLOC LumiSpa aktivačný čistiaci prípravok pre problematickú pleť

Tento neparfúmovaný čistiaci prípravok pre problematickú pleť a je zostavený zo špecificky vybraných prísad pre znižovanie výskytu vyrážok, čistenie pleti a vyčistenie pórov bez ohrozenia jej komfortu, čo vám pomôže udržať výskyt problematickej pleti pod kontrolou. Jeho mäkká, univerzálna hlavica, poháňaná technológiou dvojitého pohybu LumiSpa two-sense motion, spolupracuje s čistiacim prípravkom, vďaka čomu očisťujú pleť od nečistôt, mastnoty a make-upu, a zároveň bojujú proti začiatkom procesu starnutia pleti a dodávajú jej mladistvú rozžialenosť bez problematických prejavov.

Čo môžete na pleti spozorovať?

Sedem riešení v jednom kroku a za dve minúty,  pre mladistvý vzhľad pleti, ktorú

  1. Dôkladne vyčistí
  2. Zníži výskyt pórov
  3. Je jemnejšia na dotyk
  4. Pôsobí a vyzerá hladšie
  5. Je rozžiarenejšia
  6. Je  jasnejšia
  7. Viditeľne oživená

Každý čistiaci prípravok na pleť obsahuje vlastnú zmes zložiek ageLOC spoločnosti Nu Skin, ktorá sa zameriava nielen na viditeľné známky starnutia pleti, ale pôsobí na ich zdroje a napomáha zachovaniu mladistvého vzhľadu pre ženy aj mužov.

Pre viac informácii kliknite sem.

Written By
More from Baja

KUS PRÍRODY V GÉLY NA UMÝVANIE PLETI

Vždy keď sa dozvieme o nejakej kozmetike, že obsahuje prírodné zložky, zaujímame sa,...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *