MASKY NA PLEŤ

Pleť je najviac vystavovaná vonkajšiemu prostrediu, preto sa jej treba dôslednejšie venovať. Vhodné je okrem dôkladného čistenia a krémov, použiť aj dva krát do týždňa pleťovú masku.

 

Ktoré masky si môžete vybrať?  Aké majú účinky? Dokonca kedy je ich vhodne použiť?

Bahenná maska -Epoch Glacial Marine Mud

Revitalizujúca bahenná maska s morskými botanikami vyťahuje z pokožky špinu, nečistoty, odumreté čiastočky, prebytočnú mastnotu a tiež aj nepríjemné čierne bodky. Obsahuje veľmi jemné čiastočky bahna a zanecháva pokožku s pocitom sviežosti, regenerovanú a zdravo vyzerajúcu. Viac o účinkoch si prečítajte nižšie v recenziách/skúsenostiach.

Použitie

Pred použitím tubu s maskou dobre pretrepte a následne aplikujte na tvár, ale môžete ju aj na telo. Keď maska na pokožke zaschne, poumývajte sa dôkladne. U niekoho sa môže po umytí objaviť krátke začervenanie pleti, ktoré sa do 15 min. stratí. Vhodné je aplikovať masky na pleť po 17 hodine.

Kľúčové zložky

  • Extrakt z morského bahna

Zelené bahno sa nachádza vo vzdialených estuároch Britskej Kolumbie (Kanada). Čistí pokožku bez toho, aby ju pripravilo o cennú vlhkosť. Vďaka veľkosti mikro čiastočiek, z ktorých sa skladá, sa efektívnejšie vstrebáva, čím poskytuje ideálne čistenie a výživu.

  • Viac ako 50 minerálov

Niektoré z viac ako 50 minerálov prospešných pre pokožku sú:

  • meď, pomáha zlepšovať silu pokožky, pričom ju zbaví slabosti
  • zinok, pomáha upravovať tvorbu mazu a posilňuje pokožku
  • horčík, komponent potrebný pre prirodzenú tvorbu energie pokožky
  • striebro, podporuje antimikrobiálnu aktivitu pokožky
  • a ďalšie

Zloženie bahennej masky, ako aj iných produktov z línie Epoch je výsledkom dlhodobého výskumu s uznávanými etnobotanistami, vedcami, ktorí študujú vzťahy medzi rastlinami a pôvodnými kultúrami počas rôznych historických období.

Bahno v produkte Epoch® Glacial Marine Mud® objavili pôvodný obyvatelia Ameriky a začali ho používať už pred stáročiami. Legenda hovorí, že pôvodní obyvatelia sa pokúšali z tohto špeciálneho bahna vytvoriť keramiku. Nepodarilo sa im to kvôli veľmi jemnej štruktúre čiastočiek bahna, avšak všimli si, že ich ruky boli jemnejšie a hladšie.

Katka: Ak ešte niekto nepozná bahennú masku z Epoch kolekcie, doručujem ju, úžasné vyčistí a našponuje pokožku. 😉❤️👍

Veronika: Moja obľúúuuubenaaa!!!!!👍👍👍👍

Veve (kozmetička): Na problematickú pleť je fakt super. Aj po hĺbkovom čistení, keď ju použijem na zákazníčku, pleť nemá na druhý deň zapálenú ani podráždenú 👍👍

Jana: Všimla som si na pár ľuďoch, ktorí majú akné, že po tejto maske  majú ❤️ stiahnuté a krásne vyčistené póry. 👍

Vladimír: Konečne som sa zbavil čiernych bodiek. 👍👍👍Nechcem chodiť na kozmetiku. Preto som vyskúšal túto masku a som spokojný.

Zdenka: Mám mastnú pleť a zistila som, že po tejto maske mám konečne na chvíľu pokoj. Okrem toho, že pleť dostane aj nejaké tie minerály, stiahne mi aj tú prebytočnú mastnotu. 👍👍Pridala som si aj ďalšiu kozmetiku na mastnú pleť a po pol roku sa mi celkom vylepšila štruktúra pokožky ❤️.

Emília: Mám problémovú pleť a tak som uvítala možnosť ošetrenia pleti s maskou. Ostala som chvíľu červená, ale po chvíľke to zmizlo a cítila som, že moje póry dýchajú. 👍👍Páčia mi táto kozmetika, preto som si už zabezpečila aj galvanik a LumiSpa a vidím, že moje rozšírené póry sa sťahujú a pleť sa zlepšuje. Užívam aj LifePak.

Dominika: bahenná maska je výborná aj na bradavičky a problematickú pleť👍👍👍

Evka: Bahenná maska je môj parťák už asi viac ako dva roky, krásne mi vyčistí pleť do hĺbky, moje zápalové miesta na pleti mi stiahne, zmenšia sa na minimum, až rýchlo zmiznú ba dokonca dodá mojej pleti živiny. 👍👍👍A ešte si ju zvyknem pridať aj do kúpeľa.

Martin:

Martin je červený po aplikácii, avšak len chvíľu. Výsledok potom stojí za to.  Ďakujem Martinovi za foto. Aj mužom sa páči starať sa o seba.

Ďalšie masky:

Creamy Hydrating Masque

Špeciálne vytvorená pre všetky typy pleti. Maska hydratuje, osviežuje pleť, môže poslúžiť aj ako nočný krém. Obsahuje výťažok z kaktusu a rastlinné extrakty, ktoré jej pomáhajú udržať si šťavnatý a žiarivý vzhľad. Viaže hydratáciu v pleti, znižuje vysúšanie a dodáva jej žiarivý vzhľad.

Face Lift Powder and Activator

Liftingová „porcelánová “maska s obsahom vaječných bielkov, vysušenej chaluhy bublinatej a s Aloe vera. Skladá  sa z dvoch častí, z púdru a aktivátora, ktoré pracujú spoločne na tom, aby dočasne vyhladili a tonizovali pokožku na  tvári a krku, ktorá stratila svoju pevnosť a súčasne ju aj omladili.

Nu Skin Radiance Mask

Listová maska z Japonska, ktorá hydratuje, zjemňuje pleť a dodáva tvári jemný a žiarivý vzhľad.

Pri prvom objednávaní sa mi ohláste.  Linky na stránku, online produktový katalóg, výhody, kontakt a iné, nájdete tu kliknite sem

Written By
More from Baja

ZDRAVÉ A PEKNÉ NECHTY

Zdravé nechty Nejaký čas mi trvalo, kým som našla niečo, čo mi pomohlo, aby...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *