BAMBUCKÉ MASLO

Máte radi len jeden krém, ktorý môžete použiť na celé telo? V lete aj v zime? Na zdravú,  popálenú, opálenú alebo suchú pleť? Pre deti, aj dospelých? Poznáte bambucké maslo?

BAMBUCKÉ MASLO

je dnes už veľmi známe. Používa ho veľa ľudí. Má príjemnú vôňu. Úžasne pôsobiace a hydratujúce telové maslo, bez derivátov ropy,  s obsahom bambuckého tuku a výťažku z ovocia zo stromu BAOBAB, sú základom pre udržanie hydratácie v pokožke. (Tak ako stromy BAOBAB sú zdrojom vody v afrických savanách.) Preto aj po natretí je pokožka celý deň hydratovaná, jemná a odolná. Krém obsahuje aj prospešné antioxidanty, ktoré upokojujú pokožku.

 

Komplexne má bambucké maslo výborné účinky, či je pokožka zdravá alebo narušená, (suchá, s dermatitídou, málo pružná a pod.). Postupným používaním krému,  sa prirodzene posilňuje pokožku a to aj vďaka etnobotanikam, ktoré sú pre ňu prospešné.

 

Vyskúšate a  zistíte to aj sami. 

Keď sa spojí veda, príroda, etnobotanické skúsenosti a staré receptúry, získava krém niečo naviac. V modemom svete, nové využitie. Naviac jeho kúpou sa podporuje (sumou 0,25 dolára) malawijský projekt Semienka nádeje. Obnoviteľné zdroje sú už teraz nevyhnutné pre zachovanie ďalších prírodných druhov a kultúr.

Rada sa ním natieram. Milujú ho aj deti.  Láka ich krásny žltý obal, s veľkým čiernym vekom, ale aj šľahačkovo nadýchaný krém.

Videla som pár krát, najmä pri vode, ako deti svojimi malými prštekmi naberajú tento krém a natierajú s ním každého.

Tým, že je ho v krabici veľa, tak pre nich to je signál, že môžu. A dospelí sa ani nebránia, lebo nielen prijemná vôňa, ale aj na dotyk hladká, hydratovaná pokožka, láka natrieť si aj iné, suchšie miesta, ako na kolenách, lakťoch a to aj viackrát za sebou.

Prečo? Lebo krém nezanecháva mastný povlak, ale sa krásne vstrebe do pokožky. Tým ju nielen osvieži, zhydratuje, ale aj jemne prevonia.

 

Strie a tenká pokožka 

Zopár tehotným  mamičkám som dala vyskúšať bambucké maslo. Obľúbili si ho a boli nadšené, že ich pokožka bola počas celého tehotenstva pevná, pružná, dostatočne hydratovaná. Natierali si s ním bruško, po celý čas a nemali žiadne strie.

Strie môže spôsobiť aj prudký rast, napríklad u dospievajúcej mládeže, ale aj pribúdajúce kilogramy. Vtedy je tiež vhodné siahnuť po tomto kréme.

U niektorých starších ľudí vidieť, že  ich pokožka sa vekom mení, je tenká, skoro až papierová a suchá. Hydratáciu jej tiež môže doplniť tento krém.

Aké sú skúsenosti tých, ktorí už krém Baobab  používajú?

Veronika: U mňa je to všekrém na všetko. Osvieži, nezostane mastný stáť na pleti, teda pekne sa vsaje do pokožky. Používam celoročne a tým, že má veľké balenie, dlho mi vydrží. Používa ho celá rodina.

Mirka: Môj syn minule zahlásil, že mu stále niekto míňa jeho krém? Tak je u nás obľúbený.

Marcela: Waaaaaau môj naj naj najobľúbenejší, jupiiii ;-

Katarína:  Celá moja rodina ho používa vrátane  babičiek

Vladimír: Aj u nás ho používa naša babka

Monika: spoznala som ho v tehotenstve. Výborné. Pevná pokožka bez strí.

Danka: Môj poloslepý otec si obaril ruku. Keď sme za ním prišli, vyzeralo to hrozne a jeho popálenina bola už týždeň stará.  Okamžite sme jeho boľavú ruku začali natierať ruku Bambuckým maslom. Otec hneď pocítil úľavu a ruka ho prestala bolieť. Konečne sa v noci vyspal. A ruka po  4 pár dňoch vyzerala dobre.

Našla som jeden pokus, ktorý si môžete aj vy vyskúšať doma. Zoberte si bežný krém a Baobab krém od spoločnosti Nuskin. Dajte si z každého krému trochu do vody a zamiešajte. 

Pokus, (kliknite sem)

Tak ste to videli. Čistý Epoch Body Butter,  sa rozpúšťa vo vode. Už viete, prečo je dobré dávať na pokožku kvalitné produkty? Neupchávajú póry, pokožka môže dýchať a naviac, dostáva výživu a ochranu pred škodlivým pôsobením z vonkajšieho prostredia. Bežný krém sa  prilepil do jednej hrčky a nerozpustil sa.

Kontakt

 

 

 

Written By
More from Baja

Návšteva Nu Skin v USA

  Konečne cestovanie, ako sa patrí. 16-20 hodinové lety. Ale stojí to...
Read More

Pridaj komentár