PLEŤOVÝ KRÉM

Nutricentials Moisture Restore Intense Moisturiser

Pleťový krém s výnimočnými vlastnosťami. Jeho názov nám napovedá, že ide o intenzívny hydratačný krém na obnovenie vlhkosti pleti z rady NURICENTIALS.

Niekoľko zaujímavosti o tomto kréme:

Krém pre začiatočníkov

Keď sa rozhodnete, že chcete prejsť na čistú prírodnú kozmetiku, tento krém je dobrým začiatkom. Je jemný, ľahko sa rozotiera a môže sa použiť na deň, aj na noc.

Bezobalový produkt?

Rada NUTRICENTIAL bola v minulosti pre 35 rokmi prvá, ktorú vyvinuli vedci spoločnosť Nuskin pre požadované potreby pleti. Základom krému je aloe vera, kyselina hyaluronová a extrakty z liečivých rastlín. Vedecké výskumy preukázali, že extrakty z nich zlepšujú zdravý vzhľad pokožky.

O krémy z tejto rady bol taký záujem, že ľudia, ktorým sa neušiel tento krém v obale, si nosili vlastné obaly a lyžička, ktorou sa krém nakladal, dnes visí v spoločnosti Nu Skin ako vzácny exemplár.

Neupcháva póry

Kozmetické technológie obsahujúce prírodné zvlhčovadlá (kyselinu hyalurónovú a sódium PCA), ale aj extrakty z  bioaktívnych rastlín, udržiavajú pokožku hydratovanú a hebkú. Preto táto kozmetika z rady Nuricentials patrí medzi prírodné, čo vyjadruje aj ich exkluzivitu,

Pod „plastovým vreckom” sa zle dýcha

Často sa stretávame u iných značiek krémov s tým, že tieto síce majú  prírodné zloženie, ale súčasne aj druhoradé a škodlivé zložky, ako napríklad minerálne oleje, ktoré upchávajú póry. A chodiť akoby s “plastovým vreckom” na hlave nie je príjemné. Mnohí si ani neuvedomujú, že aj to, čo používame na pokožku, ovplyvňuje naše zdravie.

Zdravá kozmetika

Už naše staré mamy hovorili, že to, čo si dávame na pleť, by nám nemalo ublížiť, ak to aj zjeme. Tak si zoberme svoj krém, ochutnajme ho. Dobrý krém, a pre pokožku zdravý, sa naviac rozpúšťa vo vode, tvorí v nej jemnú a priesvitnú “mliečnu” emulziu. Krém používame denne, aby sme vyživili pleť, ochránili ju pred vonkajšími faktormi, ale aj aby sme dlhšie a lepšie vyzerali. Občas na pleti vidíme únavu a očakáme, že krém to zlepší.  Krémy, ktoré podporujú prirodzený nočný proces obnovy buniek, počas dňa chránia a viditeľne zlepšujú vzhľad našej pleti, sú veľmi vyhľadávané.

Zloženie  

Tento krém obsahuje výživné zložky z liečivých/bioaktívnych rastlín – pistáciový olej a vitamín E pre hydratáciu a detoxifikáciu. Vďaka tomu krém upravuje a vyživuje unavenú pleť a pomáha jej zvládnuť ďalší deň.

Dôležité vedieť:

krém obsahuje rastlinné extrakty, ktoré pomáhajú pleti zachovať si výborný stav v prostredí a zvládať každodenné nástrahy poškodenia pleti (jej jemné zranenia, ako aj infekcie baktériami, piesňami a vírusmi)

  • pomáha chrániť pred vplyvmi mechanického znečistenia a oxidačného stresu (neustály vplyv voľných radikálov)
  • podporuje prirodzený nočný proces obnovy buniek v našej pleti počas spánku, takže sa budíme s jemnou, hladkou, sviežou a žiarivou pleťou
  • hydratuje, upravuje a zlepšuje prirodzenú bariéru vlhkosti pleti

Vhodný pre ženy, ale aj pre mužov

Z praxe vieme, že muži menej používajú krémy na tvár i telo. Keď sa už chcú natrieť, použijú krém, ktorý nájdu obyčajne pohodený doma. Rovnako vieme, že starostlivosť o pleť u ženy a muža je rozdielna. Žena na svoju pleť počas dňa použije omnoho viac komponentov ako muž, pleť ženy je citlivejšia, rýchlejšie starne, naproti tomu mužova koža i pokožka je hrubšia, odolnejšia, a aj pomalšie prirodzene starne.

Faktorom, ktorý by sme mali brať do úvahy pri výbere pánskej kozmetiky, je aj holenie – a s tým spojené používane krému na pleť a vody po holení.  Ukázalo sa, že Nutricentials Moisture Restore Intense Moisturiser sa stal veľmi obľúbeným aj u pánov. Po nanesení muži cítia na pleti príjemnú vlhkosť a nepociťujú žiadne pnutie pleti.

Anti-aging  produkt

Uvedený krém patrí do anti-aging  systému produktov na prírodnej báze. Tieto produkty  v starostlivosti o pleť sú navrhnuté tak, aby uspokojovali individuálne potreby pokožky,  boli prínosom pre normálnu zdravú pleť, a prirodzene  ju aj liečili – udržiavali ju v stálom mladistvom stave.

Kto sa stará o pleť, vyzerá mlado

Toto neplatí vždy. Už vieme, že veľa záleží aj druhu kozmetiky (ako aj iných výživných látok), ktorú používame.

Na to, aby pleť mala kvalitnú štruktúru, elastickosť, pekný vzhľad, treba také kozmetické prípravky, získané technológiami, ktoré naplnia individuálne potreby pokožky, ochránia  ju a podporia proces obnovy jej buniek, a tým aj jej omladenie. Sú to dnes najmodernejšie produkty pripravované vedeckými anti-aging technológiami s epigenetickými účinkami daných produktov.

Ak ešte stále uvažujete nad tým, čo by bolo vhodné použiť na pokožku, aby bola dostatočne hydratovaná, vyživená a zdravá, pozrite si aj názory ľudí, ktorí ju používajú.

#krása: Táto  rada je vyvinutá špeciálne pre mestský životný štýl a dodáva pleti,  to, čo potrebuje.

#krém: Toto je najsilnejší, najhydratovanejší, najvýživnejší krém z NuSkin z rady Nutricential pre normálnu až suchú pleť. Poskytne Vám exkluzívnu starostlivosť.

Kontakt

Written By
More from Baja

MILUJEM ŤA

Stále sa okolo nás niečo deje. Niekedy si ani neuvedomíme, tie krásne...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *