OSLAVUJEME, VYBERTE SI

Dnes máme meniny, my ženy a dievčatá nositeľky mena Jana. Od rána dostávam veľa krásnych prianí. Najradšej by som pre všetkých urobila veľkú párty. Mnohí by ste ju nestihli, preto som pre Vás pripravila niečo, čo Vás možno poteší.

Ak  tu ten Váš krém, pastu, mydlo, gél, džús, make up, korektor, výživu  a podobne nevidíte, dajte mi vedieť a obratom Vám posielam produkt s 20% zľavou.

(Vitameal – je výživná kaša, darček pre podvyživené deti v Afrike, donácia)

Význam krstného mena Jana

je bežne zaužívané a má hebrejský pôvod, zhodné s významom jeho starozákonnej mužskej podoby a znamená „Boh je milostivý“. Ovplyvňuje ich planéta Slnko. Ich šťastné farby sú zlatá, fialová a hnedá. Ochranné rastliny ľubovník a bobkový list, ochranné kamene jantár a topás. Jany majú priradené osobné číslo 8 – Peniaze. Nositeľky tohto mena sú veľmi citlivé a pôvabné ženy. Jany potrebujú mať v živote jasno, preto často rozmýšľajú a kladú si veľa otázok, aby mali v hlave jasno.

Jany sú dosť inteligentné ženy. Dá sa na ne spoľahnúť, vaše tajomstvá nikdy nevyzradia. Majú dobré presvedčenie, ktoré ich nikdy nezradí. Až keď si splnia svoje osobné povinnosti, až potom sa zameriavajú na svoju kariéru, sú usilovné a pracovité.

Jany sa zamestnávajú väčšinou ako ošetrovateľky, umelkyne alebo redaktorky. Aj keď majú dobrú životaschopnosť, mali by si strážiť svoje zdravie. Môžu ich trápiť žalúdočné problémy. V strave by sa mali vyhýbať sladkostiam a doplniť si v jedle vitamíny C a E. Toto meno je vhodné pre znamenia : Vodnár, ryby, Váhy a Panna.

Kontakt

 

Written By
More from Baja

Pridaj komentár