SKENER, KONTROLA NÁŠHO STRAVOVANIA

Poznáte prístroj, ktorý Vám zmeria to, ako ste na tom s vaším stravovaním?

 

Je to biofotonický skener, ktorý bol vyvinutý doktormi vied a lekármi najlepšej výskumnej univerzity v USA v roku 2003. Meria dôležité hladiny karotenoidov, ktoré chránia naše bunky. Táto hladina karotenoidov predstavuje dôležité ukazovatele príjmu karotenoidových antioxidantov zo stravy pre zdravé fungovanie  organizmu. Jednoduchým umiestnením dlane vašej ruky, pred nízkoenergetické modré svetlo skenera, získate skóre karotenoidov v koži (SCS).

Táto neinvazívna metóda merania priamo v kožných tkanivách,  má základ v uznávanej technológii  založenej na optickej metóde, známej ako Rezonančná Ramanovej spektroskopie  za ktorú  sir Raman dostal v roku 1930 Nobelovú cenu.  (Teplomer, tlakomer a ďalšie merače nemajú takýto základ a tiež sú v určitých momentoch dôležité.)

Viete, čo znamená nameraná hodnota SCS?

Čím vyššia je koncentrácia karotenoidov vo Vašej koži, tým vyššie bude Vaše skenerové skóre a lepšia ochrana vašich buniek.

V závislosti od Vašich stravovacích návykov, užívania výživových doplnkov a schopnosti Vášho organizmu absorbovať karotenoidy,  sa jednotlivé hodnoty SCS môžu odlišovať. Ak už poznáte svoje skóre SCS, je čas na to, aby ste ho začali zlepšovať dodržiavaním nasledujúcich krokov:

1. Prispôsobte svoje stravovacie návyky tak, že budete každý deň konzumovať aspoň 5 až 10 porcií ovocia a zeleniny s vysokým obsahom karotenoidov.

2. Starajte sa o seba pomocou zdravého životného štýlu.

3. Užívajte certifikované produkty pre skener: Lifepak+ a džús JVi. Tieto produkty sú certifikované v záujme poskytovania Vášmu organizmu primerané množstvo karotenoidov. Dokonca ak sa Vám hodnota po užívaní produktov po 3 mesiacoch nezvýši, budú Vám vrátené peniaze za LifePak.

V súčasnosti existuje viacej faktorov, ktoré znižujú výživovú hodnotu stravy,  je málo výživná, obsahuje veľa farbív,  umelých  náhrad, bez  vitamínov (alebo len s malým  množstvom) a pod.  Škodí  nám  stres,  prostredie,  ktoré  nie je čisté  a pod. Pozrite si reportáž z televízie o biofotonickom skeneri https://m.youtube.com/watch?v=lLU9gmE-aEM.  Ak si po pozretí reportáže chcete dať  urobiť  toto meranie,  ozvite sa.

História a prehľad vedy a výsledkov týkajúcich sa skenera.
Written By
More from Baja

ZDRAVÉ A PEKNÉ NECHTY

Zdravé nechty Nejaký čas mi trvalo, kým som našla niečo, čo mi pomohlo, aby...
Read More

Pridaj komentár