AKO RÝCHLEJŠIE ZLEPŠIŤ A OMLADIŤ PLEŤ

Milé dámy,

chcete vedieť, ktoré z produktov NuSkin sú tie, ktoré môžu urobiť vašu pleť rýchlejšie očarujúcu? Pozrite si rýchly návod. Dôležité je vybraté produkty  používať (nie len ich mať doma) a nekombinovať ich s inými značkami, ktoré môžu upchávať vaše póry.

Základ je čistá pleť

Použite každé ráno a večer čistiacu penu AgeLoc GENTLE CLEANSE & TONE alebo prístroj LUMISPA s čistiacim prípravkom Activating Cleanse, podľa typu pleti.

ageLOC® Gentle Cleanse & Tone je luxusný penový čistiaci prípravok, ktorý kombinuje čistenie a tonizáciu pleti v jednom jednoduchom kroku. Pleť jemne očisťuje, zbavuje nečistôt, hydratuje a súčasne ju pripravuje na absorpciu zložiek ageLoc proti starnutiu pleti.

LUMISPA  s čistiacim prípravkom Activating Cleanse dôkladne čistí pleť, znižuje vzhľad pórov, a pleť po ošetrení je hebkejšia, jemnejšia, zlepšuje sa jej  žiarivosť a jas sviežosť. Na výber je 5 druhov, podľa typu pleti.

Píling

Doprajte si 2x do týždňa píling POLISHING PEEL REFINISHER, ľahký, krémový, ktorý  nepoškriabe pleť a je na báze MIKRODERMABRAZIE s prírodnými zložkami. Jemná krémová pílingová konzistencia trochu vybieli pleť a hlavne ju zbaví odumretej kože.

Galvanické ošetrenie

Hladšiu, na vzhľad a dotyk jemnejšiu  a pevnejšiu pleť, so zjemnením línii a vrások Vám pomôže galvanický prístroj AGELOC GALVANIC SPA s FACIAL GEL.

Toto ošetrenie sa volá galvanizácia a možete ho vykonávať 2x do týždňa. Galvanik zapraví do pokožky biely gél, ktorý pracuje na čistení pórov do hĺbky. (Tzn. že postupným odstraňovaním nečistôt a prebytočného mazu z pórov sa aj rozšírené póry môžu zmenšovať.)

Zapravením druhého modrého gélu s účinnými zložkami na omladenie sa zvyšuje absorpcia účinných látok AgeLoc do pleti, ktoré spomalia činnosť enzýmu arNox, ktorý spôsobuje starnutie pleti.

Masky

Vhodný je relax. Doprajte si ho pre seba a vtedy si naneste na vašu pleť aspoň na 15 minút  2x do týždňa pleťovú masku.

Vyberte si z ponuky:

Porcelánová maska FACE LIFT POWDER and ACTIVATOR (pre rýchle povzbudenie pleti, dočasne spevní, vypne pleť, rozžiari ju a odstráni vzhľad línií a vrások).

Vhodná je aj NU SKIN RADIANCE MASK, listová maska z Japonska. Pre jej zjemňujúce a hydratujúce zložky je pre pleť balzamom.

Osvedčená je aj CREMY HYDRATING MASQUE, výživná pleťová maska, z rastlinných extraktov, hydratuje a znižuje v sušenie pleti (môže sa požívať aj večer ako náhrada za nočný krém aj 4x do týždňa).

Sviežosť a elasticita

Sviežosť a elasticitu pleti denne dodajú aj ethocynové KAPSULE s ageLoc TRU FACE ESSENCE ULTRA, ktoré sa nanášajú na pleť až potom, keď sme si na vyčistenú pleť natreli priamo z dlane pár kvapiek tonizačnej vody TRU FACE PRIMING SOLUTION (nepoužívame tampón, lebo by v ňom zostali dôležité zložky).

Táto tonizačná voda je špeciálne vyvinutá ku kapsulám a je vo výhodnom balení (so75% zľavou) s kapsulami.

Pleťové séra

Pleťové séra predstavujú skvelý spôsob, ako zefektívniť starostlivosť o pleť, nanášajú sa  pod krém.

Vyberte si :

AgeLoc FUTURE SÉRUM s maximálnym množstvom koncentrácie zmesi ageLOC do pokožky pre spomalenie starnutia a zachovania mladistvej pleti. Podporuje tvorbu kolagénu, mení štruktúru pleti, zjemňuje textúru, znižuje výskyt a vzhľad vrások, redukuje póry, nejednotnosť pleti a zvyšuje hydratáciu.

CELLTREX ULTRA RECOVERY FLUID, ľahké sérum s bioadaptívnymi rastlinami, nabíja pleť novou energiou.

Krémy

Ako posledné použite  na pleť krém z rady ageLOC.

AGELOC® RADIANT DAY SPF 22 KRÉM, s ochranným faktorom SPF 22  ktorý stimuluje 85% obnovy pleťových buniek.  Pleť je potom jemnejšia, hladšia a súčasne s dodaním zložky ageLoc a výťažkov z hrachu, bambusu a glukosamín, redukuje jemné a viditeľné vrásky o 45%

AGELOC® TRANSFORMING NIGHT, nočný krém, ktorý počas spánku prirodzene obnovuje a posilňuje pleť a podporuje jej vlastný obranný mechanizmus, aby bola  pevnejšiu a pružnejšia.

 

A na záver ,,na zdravie“ s chutným antioxidačným džúsom JVI. Nezabúdajme, veľmi dôležitá je aj spolupráca nášho metabolizmu.

Ak hľadáte len jednu sadu, pre vašu starostlivosť, tak  Vám môžem odporučiť sadu Nu Skin 180°® Anti-Ageing Skin Therapy System

Kontakt

 

 

 

 

Written By
More from Baja

Pridaj komentár