PÍLINGOVÁ SADA S AHA KYSELINAMI

Nu Skin 180º® AHA Facial Peel and Neutraliser

Pílingová sada s AHA kyselinami urobí veľkú a príjemnú zmenu  na vašej pleti. Zotrie únavu a príznaky starnutia do pár minút  a odhalí tak  rýchlejšie hladší a mladší vzhľad.

Výhody

  • Podporuje mladistvú bunkovú obnovu.
  • Stimuluje tvorbu kolagénu a minimalizuje viditeľné línie a vrásky.
  • Pomáha zjemniť drsnú štruktúru pleti.
  • Chemické zlupovanie rozjasňuje povrchové nežiaduce sfarbenie.

Kľúčové vlastnosti

AHA Facial Peel (1. KROK):
Kyselina mliečna  –  táto silná kyselina alfahydroxidová (AHA) podporuje bunkovú obnovu a zabraňuje nahromadeniu odumretých kožných buniek. Chemický zlupovací proces redukuje vzhľad jemných línií a vrások, zlepšuje štruktúru pleti a minimalizuje výskyt pórov.

AHA Facial Peel Neutraliser (2. krok):  Výťažok z ovseného zrna Avena Sativa  – je bohatý na antioxidačné zlúčeniny avenantramidy, a zároveň sa vyznačuje blahodarnými upokojujúcimi vlastnosťami, ktoré vyhladia pleť a znížia jej povrchovú citlivosť.

Použitie

Používajte 3-krát týždenne po očistení a použití tonera.

1. krok Jemne masírujte tvár a krk jedným 180°® AHA Facial Peel vankúšikom, pričom sa vyhnite oblasti očného okolia. Po nanesení nechajte prípravok pôsobiť aspoň 10 minút.

2. krok: Jemne aplikujte Nu Skin 180°® AHA Facial Peel Neutralizer na tvár a krk. Potom aplikujte Váš Nu Skin® denný hydratačný krém s ochranným faktorom.

Všimnite si, prosím: Počas aplikácie sa môže vyskytnúť jemné štípanie pleti, čo je však pri tejto procedúre normálne. Ak podráždenie pleti pretrváva dlhodobejšie, opláchnite si tvár teplou vodou.

Upozornenia: Pred prvým použitím, urobte test na malej ploche pokožky. Ak sa objaví začervenanie či nadmerné podráždenie pleti, okamžite ho prestaňte používať.

Varovanie pred spálením: Tento produkt obsahuje mliečnu AHA kyselinu, ktorá môže vyvolať zvýšenú citlivosť vašej pleti, a tým jej následné spálenie sa na slnku. Chráňte si pleť pred slnkom ochranným faktorom a odevom. Nevystavujte sa pôsobeniu slnečných lúčov počas jeho používania ako aj po dobu 1 týždňa po použití tohto produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s očami.

Kontakt

Written By
More from Baja

ageLOC Galvanic Body IPP Výhodný telový balíček pre pokožku, bez celulitíty, ovisov...
Read More

Pridaj komentár