MÔŽU VLASY OMLADNÚŤ?

Nikdy som nepremýšlala nad touto otázkou. Skôr ma zaskočil kompliment, že moje vlasy vyzerajú lepšie, sú také omladnuté.

Spôsobilo to moje domáce ošetrenie vlasov a  vlasovej pokožky s novým ageLOC Nutriol Scalp & Hair System. Nestihla som hneď urobiť video. Tak som ho urobila teraz pri druhom používaní.
Milo ma potešili výsledky po ošetrení s ageLOC Nutriol so šampónom, kondicionérom a séra spolu s galvanikom. Prírodná báza, ktorú tento systém ponúka, je spojenie vlasov s prírodou.

Viete ktoré prírodné zložky účinné podporujú zdravý vlas?

Na čistotu, pevnosť vlasových korienkov, lesk, vzhľad pôsobia aj bambucké maslo, ďatelina a iné☘️🌴🌱🌾

Môj pocit?
Získala som lepšiu farbu vlasov, pevnosť, hebkosť, už aj trochu lesk, menej sa lámu. Vlas ako taký už nie miestami tenký a hrubý, zoceľuje sa, neštiepi sa. Vyzerá omladenejší  zdravší a to som vlasovú kúru  ageLoc Nutriol ešte len začala testovať. Ja sa momentálne sa zameriavam aj na kúty pri čele, ktoré vidieť, keď mám stiahnuté vlasy do chvosta alebo do drdolu. Na to som použila Sérum v spreji a galvanický prístroj.

Odteraz  môžete mať tento vedecký vyvinutý vlasový systém ageLoc Nutriol Scalp & Hair System už aj vy. Pre viac informácii si kliknite na link: ageloc-nutriol-hair-system-product-presentation-sk

Ak si chcete pozrieť, ako vyzerajú moje vlasy pri treťom ošetrovaní  a niečo základne aj o tomto vlasovom systéme, tak si kuknite tu.

 

 

Kontakt

 

Pridaj komentár