MALÝ A ÚČINNÝ

S malým, tak akurát do ruky, moderným galvanickým prístrojom, sa dá zamerať na riešenie stavu proti starnutiu, priamo v zdroji, či už ide o pleť, telo, ale aj vlasy.

Galvanický prúd 

Prístroj využíva samonastaviteľný galvanický prúd, ktorý sa používa v profesionálnych wellness centrách. Výhodou je, že tento malý prístroj je dokonalejší oproti bežným veľkým prístrojom v salónoch tým, že si vie sám nastaviť intenzitu galvanického prúdu, podľa typu pleti. Je použiteľný aj na domáce ošetrenie. Pomáha zabezpečiť vstrebávanie zložiek proti starnutiu do pokožky, samozrejme na celom tele.

Výhody 

Viacúčelový prístroj na tvár, telo a položku hlavy má k dispozícií aj štyri vymeniteľné nadstavce: na ošetrenie pleti, vrások, tela a vlasov.

Tým, že sa používa na ošetrenie, revitalizáciu a omladenie pleti, tela a vlasov, funguje výlučne s týmito gélmi:

PLEŤ
Galvanic Spa Facial Gels s technológiou ageLOC

VRÁSKY
Produkt Tru Face Line Corrector

TELO
ageLOC Body Shaping Gels

VLASY
ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum

OCENENIE

Značka Nu Skin bola ocenená ako svetová jednotka v oblasti kozmetických prístrojov na domáce použitie v rokoch 2017 a 2018.

Zamilujete si ho aj vy

Keď začnete používať galvanický prístroj, objavíte celý rad výhod v oblasti starostlivosti o pleť, telo, vlasy. Netreba invazívne zásahy na to, aby ste si uchovali mladší vzhľad. Mne už 10 rokov môj prirodzený mladší vzhľad udržiava používanie galvaniku s príslušným gélom.

http://nskn.co/odV8GU

Kontakt

Written By
More from Baja

ZÁKLADNÝ PLEŤOVÝ KRÉM

Nutricentials Moisture Restore Intense Moisturiser Pleťový krém s výnimočnými vlastnosťami. Jeho názov nám...
Read More

Pridaj komentár