BLACK FRIDAY – 6 DARČEKOV NA JEDNOM MIESTE

Vianoce sú tu čo nevidieť a vy si môžete zabezpečiť exkluzívne produkty so 40% zľavou.

Hľadáte  darčeky, ktoré by potešili vašich blízkych?

Keď sa zameriavate na to, aby to boli užitočné a možno aj zdraviu, či kráse prospešné veci, tak si pozrite túto skvelú ponuku produktov s rastlinnými extaktami a efektívnýmí účinkami.

1. ageLOC® Galvanic Body Trio (pre pekné telo a pokožku)

Ak počúvate okolo seba, že niekto chce mať menšie alebo pevnejšie bruško, zadok, chce sa zbaviť sa ovisov pokožky na rukách, nohách, celulitídy, zjemniť strie, uľaviť nohám, bolesti krížov, krčnej chrbtice, kolien, lakťov, zápästia, svalovici po cvičení, tak tu je vhodným darčekom Body trio. Ak sa chcete zoznámiť s týmto triom bližšie, kliknite tu.

2. Nu Skin Galvanic Spa System™ Facial Gels s ageLOC® (gély ku galvanickému prístroju)

Chcete, aby ste vy a vaši obdarovaní vyzerali mladšie, krajšie alebo ste mali zdravú pleť?

Ošetrujúce tvárové gély sa používajú ku tvarovému galvaniku. Tým že sa zapravia do hlbšej vrstvy pokožky, revitalizujú ju, vyhadzujú vrásky, spomaľujú starnutie, ale aj tvorbu voľných radikálov a to priamo v zdroji ich tvorby v epiderme.

3.Tru Face® Line Corrector (krém na vrásky)

Korektor krém, ktorý podporuje vlastnú tvorbu kolagénu, vyhladzuje vrásky okolo úst, očí a v oblasti čela. Aplikuje sa ráno aj večer. Môže sa používať samostatne, ale pre lepšie a účinnejšie zapravenie zložiek do zdroja starnutia je vhodnejšie použiť tvárový galvanický prístroj.

4. AP-24 Smile POP (osviežujúci lesk na pery)

Ak chcete, aby ženy okolo Vás vyzerali sviežo a rýchlejšie  prekonali prípadnú únavu  a opäť zažiarili, tak potom im darujte lesk na pery. Po nanesení lesku najskôr pocítia príjemné mätové osvieženie na perách a potom ich poteší oblažujúca voňa vanilky. Vitamíny E a C dodávajú lesku antioxidačné výhody a zanechávajú  pery vláčne, hebké, jemné a krásne lesklé. Môže sa požívať s rúžom aj bez rúžu. 💋Penový aplikátor zabezpečí perám dodanie ideálneho množstva lesku pre dokonalý a pôvabný úsmev.💋

Malý tip, ak chcete aby okrem krásného úsmevu vynikli aj biele zuby, tak sa pozrite na AP24 Bright Smile Duo.

5. Nu Skin Radiance Mask (maska na pleť)

Ak chcete počas Vianoc zažiť aj trošku zábavy, tak pri použití pleťovej papierovej  masky z Japonska sa môže pobaviť celá rodina. Naviac je výborne relaxačná, pomáha zbaviť pleť únavy. Pri takomto pobavení môžete okrem oddychu dopriať pleti potrebnú hydratáciu, osvieženie, jemne ju vybieliť. Na dotyk bude pleť hebká a hladká. Návod na použitie je tu.

6. Nu Skin Renu Hair Mask (maska na vlasy)

Ak uvažujete o vlasovej kozmetike, tak podarujte masku na vlasy. Táto hĺbkovo posilňujúca maska dodáva vlasom nevyhnutnú hydratáciu tým, že preniká do vlasového stvolu a strojnásobuje silu poškodených vlasov. Maska, ktorá obsahuje CS7  inovatívnu zložku,  funguje ako kutikulové lepidlo a posilňuje každú kutikulu. Chráni vlasy pred poštiepenými končekmi a lámaním, pričom ich vyhladzuje, dodáva im lesk, sú hebké, jemne voňavé a ľahko sa rozčesávajú. Ďalšou zložkou je kreatín, ktorý zlepšuje elasticitu kortexu.

Verím, že ste si z našej ponuky vybrali hneď viacej kusov. Ak máte záujem aj o iné anti-aging produkty, ktoré spomalia starnutie zvonka či zvnútra, ozvite sa. Prípadne si pozrite niečo z tohto AKO RÝCHLEJŠIE ZLEPŠIŤ A OMLADIŤ PLEŤ  a potom kliknite na kontakt a ozvite sa.

Kontakt

 

Written By
More from Baja

VEČERNÝ ZÁŽITOK

Je večer, konečne som sama v aute. Vychutnávam si ticho v podobe duševnej hygieny,...
Read More

Pridaj komentár