DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Mnohí na poslednú chvíľu hľadáte niečo zdravé, prírodné, kvalitné a účinné, čo by ste mohli podarovať svojim blízkym. Zdravý životný štýl sa dostáva aj k darčekom, ktoré môžu byť rôzne, nielen materiálne, ale aj zážitkové.

Nezabúdajte, možno to, čomu ste naklonení vy, nemusí byť hneď ten najsuper darček pre obdarovaného.

Preto možno na začiatku príde obdarovanému vhod konzultácia, meranie vstrebávania výživy, s telesnou analýzou, (tj. meranie podkožného a viscerálneho tuku, vody v tele, svalovej hmoty, vyhodnotí sa metabolický vek, bazálna metabolická spotrebu), a tak na základe týchto parametrov sa dá správne zamerať a vybrať vhodná výživu pre mladších aj starších, pre ženy aj mužov.

Ak chcete niekomu urobiť radosť s kozmetickými anti-aging  technológiami (pomocť s pekným, prirodzeným a omladzujúcim výzorom) technológiami pre pokožku tváre, tela a vlasov, môže sa začať s odskúšaním. Po týchto zisteniach sa dá už cielene vyberať aj vhodná kozmetika.

Darčeková POUKÁŽKA zahŕňa celkovú konzultáciu aj s následným odskúšaním si vhodných kozmetických technológií. Tzn. že obdarovaná osoba sa poteší 2x. Prvý krát keď dostane darčekovú poukážku. Krátke anti-aging ošetrenie (omladenie) a spoznanie nových možnosti pre lepšie zdravie urobia radosť druhý krát.

Darujte darčekovú poukážku, darujte niečo pre zdravie a krásnu pokožku.

Ozvite sa pre poukážku s osobným odberom alebo online.

Kontakt

 

Written By
More from Baja

Pridaj komentár