HYDRATAČNÉ KRÉMOVÉ MLIEKA

Po sprche alebo kúpeli, či už doma alebo pri mori, prípadne v bazéne nám padne vhod natrieť si pokožku telovým mliekom, ktoré stabilizuje a udržiava v nej vlhkosť. Ak dáte prednosť hustému mlieku BODY SMOOTHER alebo PERENNIAL obidve obsahujú zložky, ktoré pokožku  vyživujú,  posilňujú a upokojujú. Výborné sa vstrebávajú a nezanechávajú na nej mastný film.

V zime sa odporúča používať krémové mlieko BODY SMOOTHER. Vhodné  je natrieť si s ním ešte vlhkú pokožku, aby sa v nej uzamkla vlhkosť, zabránilo sa jej napätiu a súčasne sa hneď dodali  do pokožky aj výživné látky. Tým  sa predíde tomu, aby nebola suchá a  šupinatá. V tomto telovom mlieku sa nachádza aloe vera, ktoré pokožku vyživuje, regeneruje, ukludňuje. Ďalej je tam výťažok z morských rias, vitamín E, NaPCA, ktoré uzamyká vlhkosť v pokožke, Alantoín, pre jej posilnenie.

Toto rýchloabsorbčné mlieko nikdy nezanecháva na povrchu pokožky ťažké, olejové škvrny a je aj dermatologicky testované. Ak chcete, aby po kúpeli bola vaša pokožka na dotyk jemná po celý deň, tak sa vždy natierajte.

Husté telové mlieko PERENNIAL, celoročné hydratuje pokožku na tele. Veľmi vhodné je používať toto mlieko v lete, keď potrebujeme podporiť na pokožke obranyschopnosť proti environmentálnym stresorom ako napríklad suchý vzduch, extrémne teploty či vietor.

Pri bohatom nanášaní tohto mlieka sa preukázateľne zlepšuje kvalita pokožky. Vôbec nezáleží na ročnom období, s týmto telovým mliekom bez vône si môžete užívať jemnejšiu, odolnejšiu pleť po celý rok a pomôžete zabrániť strate vlhkosti. Obsahuje extrakt z cibuliek kvetov trvaliek  (trvalka Narcissus Tazetta chráni bunkovú štruktúru svojej cibuľky pri ťažkých podmienkach, vďaka čomu kvitne rok čo rok.) Bolo vedecky dokázané, že výťažok z cibuľky chráni pokožku, zlepšuje odolnosť a zvyšuje trvácnosť buniek, vďaka čomu môže mať pokožka lepšie prirodzené obranné mechanizmy. V kombinácii s rôznymi orechovými a semennými olejmi utíši pokožku a zredukuje stratu vlhkosti.

Telové mlieko Perennial  je jemné, bezpečné, dermatologicky testované. Pokožka s ním je hebkejšia, jemnejšia a hladšia.

Po každej sprche alebo kedykoľvek je na to správny čas, použite telové mlieka ktoré slúžia ako osviežujúce, omladzujúce ošetrenia pre vašu pokožku, dodržiavajte pitný režim,  správne stravovanie doplnené mikrovýživou a vyhýbajte sa stresu. Produkty starostlivosti o telo spoločnosti Nu Skin® obsahujú zložky vytvorené tak, aby vyživovali, posilňovali a upokojovali pokožku.

Written By
More from Baja

KUS PRÍRODY V GÉLY NA UMÝVANIE PLETI

Vždy keď sa dozvieme o nejakej kozmetike, že obsahuje prírodné zložky, zaujímame sa,...
Read More

Pridaj komentár