KAŽDÝ DEŇ MÔŽETE ZAČAŤ

Zaklopala potichučky na dvere, čo som až po chvíľke dokázala rozpoznať, že to nie je pukanie z radiátora, ktorý vyhrieval kanceláriu. Podišla som ku dverám a tam stála pekne upravená dáma v rokoch. Upútal ma jej vzhľad. Bieločierny kabát, malý čierny klobúčik a veľmi milý úsmev. Išla vybavovať vedľa, do Realitky. Keďže už úradujú len sporadicky, ich klienti sa občas zastavia u nás, aby zistili, kedy ich zastihnú. Presne tak to bolo aj teraz.
Pani bola unavená, tak si u nás sadla do pohodlnej červenej sedačky a poobzerala sa dookola po miestnosti. Upútali ju presklené vitríny, lebo odtiaľ sa odrážalo niečo zaujímavé. Rúže, lesky, tiene, krémy, zelené krabičky, upútal ju nápis ageLOC a ďalšie. Medzitým, ako mi hovorila o svojej mladosti, o tom ako jej bola a je blízka starostlivosť o pleť a telo, podávala som jej pohár vody a papier s perom, aby mohla napísať odkaz pre susednú kanceláriu.
Počas toho rozprávala, že kde pracovala a úprava pleti, móda ju vždy fascinovali. Nepáčilo sa jej, že ženy chodia na plastickú chirurgiu alebo si dávajú si do pleti vpichovať rôzne jedy.
     „Kyselinu hyaluronovú, takú zvonka, by mala používať každá žena, keď jej záleží na vzhľade, aj jemný ľahký make-up, ceruzku a rúž,“ povedala mi a popri tom vyťahovala zo svojej kabelky malú taštičku, kde mala všetko pekne uložené. Prvý vytiahla sprej s kyselinou hyaluronovou a jemne pár kvapiek hneď dopriala pleti.
„Mám 81 rokov, vôbec sa na to necítim. Už mám aj pravnúčatá. Stará som len na papieri, mám rada život a preto sa cítim tak dobre,“ povedala mi.
    „Wow, to Vám gratulujem!“ popriala som jej od srdca a s obdivom. Potešilo ju to a ja som na jej tvári videla úprimnú radosť. Priniesla som jej ukázať, čo je dnes jedničkou na svetovom trhu. Ľahký vo vode rozpustný make-up. Ukázala som jej náš spray NaPCA a gél Enhancer , obidva s obsahom kyseliny hyaluronovej. Na jej tmavé pigmentové škvrny, ktoré sa sem tam rozsypali okrem rúk aj na bledučkej pleti, som jej na ruku odtlačila jemnú konzistenciu vodeodolného, nemastného krému Sunright 35, s UV filtrom, ktorý chráni pred viditeľnými príznakmi foto starnutia.
Vyskúšala všetko, privoňala, rozotierala, osviežila svoju tvár aj našou kyselinou hyaluronovou. Na radu prišlo aj niečo zaujímavé. Naše sušené marhule. Najstaršie, čo máme z pokusov v ponuke. V decembri 2009 sme dve sušené marhule vložili do dvoch úzkych sklenených fľaštičiek a jednu sme zaliali obyčajnou vodou a druhú sprejom NaPCA. Po 6 rokoch bol veľmi viditeľný výsledok. Marhuľka vo vode sa zmenila na oranžový džús. Viete ako vyzerala druhá marhuľka? Vďaka tomu, že NaPCA obsahuje zložky, ktoré držia v sebe vodu, mala krásny tvar, bola taká plná, svieža, nabobtnaná, ani po rokoch sa nerozpadla. (Poznámka, marhuľka ešte stále aj v roku 2020 si pokojne v celej kráse a plnosti oddychuje vo svojej fľaši, zabudla expirovať.)
Tak som tejto milej pani nabalila vzorku nášho gélu Enhancer, lebo sa jej pozdával ako dobrý krém a súčasne aj ako maska na pleť, keďže už potrebuje viac hydratácie. Zaujalo ju zloženie s aloe vera, pantenolom a kyselinou hyaluronovou. Vymenili sme si telefóne čísla a dohodli sa, že keď jej Enhancer bude vyhovovať, ozve sa.
     Po týždni sme už robili objednávku na Enhancer, lebo jej pleť sa začala trošku vyrovnávať, mala príjemný pocit, nič ju nikde neťahalo. Ako bonus k objednávke som jej urobila galvanizáciu pleti. Mali ste vidieť tú radosť.
Videla som, ako jej zjemnela časť na lícach, strácala sa jej z nej vráskavá mriežka. Pleť jej zpevnela a ona mala pocit, že jej dýcha.
Postupne si každý mesiac niečo objednala, sprej s NaPca, krém Sunright 35, na ochranu pred slnkom, potom zelený čaj Tegreen. Chodila si preto do kancelárie a vždy vyskúšala niečo nové.
       Nikdy nie je neskoro robiť zmenu, každý deň môžete začať, keď ide o starostlivosť o seba, či už pre dobrý pocit zo vzhľadu, ale aj pre lepšie zdravie. Malá rada na záver, používajte overené veci a najlepšie také, kde sa príroda spája s vedou. V tomto majú Nu Skin produkty prvenstvo.
Ak Vás zaujímajú aj iné veci, ako si udržať mladistvú pleť, tak si pozrite aj AKO RÝCHLEJŠIE ZLEPŠIŤ A OMLADIŤ PLEŤ a TRI KROKY K ZDRAVEJ A OMLADENEJ PLETI
Written By
More from Baja

CEZ SUPER PASTU K MASKE

Raz som stretla paní, ktorej zubárka hovorila len tak medzi rečou o...
Read More

Pridaj komentár